HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

PY PROJE YANGIN MÜHENDİSLİK VE TAAHHÜT SAN. TİC. LTD. ŞTİ firması 2014 yılından itibaren iki kadın girişimci olarak başlayan maceramız tecrübeli, titiz, dinamik, yenilikçi ve alanında uzman, Türkiye’ nin dört bir yanında aktif olarak çalışan ekibimizle yangın sektörünün öncü firmalarından biri olmayı başarmıştır. 

Otomatik Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri denildiği zaman PY PROJE YANGIN ülkenin her ilinde titizlik ve en iyi hizmet veren kadrosuyla tamamlamış olduğu yüzlerce proje ile yangın sektöründe güvenilirliği ile bilinen bir firmadır. 

Firmamız uluslararası standartlar dahilinde FM 200, CO2, Novec (1230), İnergen, Argon Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri ve Davlumbaz Yangın Söndürme Sistemleri konusunda uzman bilgi ve tecrübesi ile sizin güveninizi sağlamaktan memnuniyet duymaktadır. 

Aynı zamanda İstanbul Tuzla’ da dolum tesisine sahip olan firmamız “Hizmet Yeterlilik Belgesi” ne de sahiptir. Bunun yanısıra TSE, ISO, OHSAS gibi belgelerimiz de firmamız kapsamındadır.

Firmamız siz müşterilerimize en iyi kalitede ürün ve işçilik sunabilme politikasını benimsemiş ve bu ilke ile hizmet vermektedir. 

Mevcut projelerinizde ihtiyaç halinde internet sitemizi detaylı inceleyerek ve bize ulaşarak destek ve teklif alabilirsiniz.