Hizmetlerimiz

Proje Yangın Müh. ve Taah. San. Tic. Ltd. Şti. yangın korunum sistemleri konusunda aşağıdaki faaliyet alanlarında hizmet vermektedir;

Danışmanlık Hizmetleri

Yangın senaryolarının oluşturulması, binaların tehlike sınıfının belirlenmesi, uygun söndürme sisteminin seçimi ve yangına karşı alınması gereken önlemler konusunda uluslararası standartlarda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Risk Analiz Raporlandırması

İş yerinizde var olan ya da dışarıdan gelebilecek yangın tehlikelerinin riske dönüşmesine yol açan faktörler ile tehlikelerden kaynaklanan risklerin analiz edilerek derecelendirilmesi ve kontrol tedbirlerinin kararlaştırılmasına yardımcı olmaktayız.

Yangın eğitimi

Mevcut personele yangın kültürünü, yangın çıkmaması için gerekli önlemlerin alınması ve olası durumlarda yapılması gerekenler ve tahliye konusunda yardımcı olmaktayız ve bu konuda mevcut personeli teorik olarak bilgilendirmekteyiz.

Yangın korunum sistemleri malzeme temini

Yangın korunum sistemleri ekipmanları konusunda en üstün teknolojiye sahip ülkemizde temsilcilik yapan uluslararası firmalardan temin edilmektedir. Stok politikamız sayesinde hızlı malzeme temini ve yedek parça hizmeti vermekteyiz.

Anahtar teslim sistem uygulama ve montaj

Teknik bilgi ve uzmanlık gerektiren yangın söndürme ve algılama sistemlerinin anahtar teslim kurulum hizmetini vermekteyiz.

Test ve Devreye Alma

Montajını yapmış olduğumuz yangın korunum sistemlerinin devreye alma test prosedürlerini uygulayarak, fonksiyon testlerini gerçekleştirip sistemleri müşterilerimize çalışır halde teslim etmekteyiz.

Mühendislik ve hidrolik hesaplama

Kurulumu yapılacak yangın korunum sistemlerini genç ve uzman mühendis kadromuzla, güncel tasarım programları desteği ile uluslararası yangın standartlarına göre hidrolik hesaplarını yapmaktayız.

Sistem tasarımı ve projelendirme hizmetleri

Tasarım ve hidrolik hesapları yapılan yangın korunum sistemlerini, konusunda uzman mühendislerimiz ile birlikte uluslararası yangın standartlarına göre projelendirme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve bakım hizmetleri

Kurulumu yapılmış olan yangın korunum sistemlerinin uzun yıllar aksaklık olmadan, verimli bir şekilde çalışabilmesi için sözleşmeye bağlı periyodik bakım hizmeti vermekteyiz.

Süpervizörlük

Satışını yapmış olduğumuz yangın korunum sistem malzeme ve ekipmanlarının montajı için gerekli süpervizörlük hizmeti vermekteyiz.